Laatste thuiswedstrijd van dit seizoen voor Dames 1

LICHTENVOORDE - In de Hamalandhal is zaterdagavond om 20.00u de wedstrijd tussen dames 1 en Dros/Alterno de laatste thuiswedstrijd van het seizoen. Daarna speelt Longa zondag nog uit tegen Martinus.

Longa dames 1 sluit dit weekend een bizar seizoen af. Na het opstarten van de nieuwe Stichting (Stog) is er veel gebeurd. Vier speelsters bleven over van de vorige ploeg die vierde was geworden. Van die vier was Lonneke bijna het hele seizoen niet inzetbaar. Gelukkig is ze er weer bij. De overwegend jeugdige ploeg kende ups en dows. De downs bestaan uit een aantal slechte wedstrijden die verloren gingen, maar ook uit de financiële moeilijkheden die de Stog meteen in haar eerste jaar moest oplossen. Gelukkig hielp de gemeente Oost Gelre ons. Anders was het slecht afgelopen.
De ups waren onder meer de Europa Cup duels tegen Azerrail Bakoe en de klinkende bekerwinst op Weert.  Ook de vorige thuiswedstrijd tegen de tegenstander van vandaag Alterno was een fraaie 3-0 zege voor Longa.
Laten we hopen dat deze wedstrijd gunstig voor Longa verloopt. Want zondag zal het laatste duel van het seizoen – in Amstelveen tegen Martinus – welhaast zeker een nederlaag worden. Dat brengt ons overigens op nog een hoogtepunt van het afgelopen jaar: tijdens de eerste wedstrijd van het seizoen won dit Longa de tweede set van Martinus met 25-8. Onvergetelijk was dat.

Tijdens de wedstrijd van zaterdag zullen de aanwezige supporters in de gelegenheid worden gesteld de speelster van het jaar te kiezen. De uitverkorene wint een dinerbon voor twee personen bij Restaurant De Leeuw.


 

Momenteel werken we hard aan de website om deze zo snel mogelijk up-to-date en compleet te krijgen. Staat de informatie die je zoekt nog niet op de website, kom dan later nog eens terug voor een bezoek of stel de vraag door middel van ons contactformulier.

Onze excuses voor het ongemak.