Longa '59

Volgende wedstrijd
13/06/2019
12:00
Bekijk volledige rooster

Overzicht teams/trainers/coaches

Wil je een keer meetrainen zie hier onze mogelijkheden of stuur een e-mail naar secretariaat@longa59.nl

Overzicht teams 
Team Klasse Trainers Coach Aantal  Stand
        keer  
D1 promotieklasse Han Bulten Zelf 1 à 2 Klik hier
D2 1e  Han Bulten Carla Bonsen 3 Klik hier
    Frank Rietberg   1x kracht  
    Hidde Bulten      
D3 2e Gien Weelink Piet Hogenelst 2 Klik hier
    Judith Spexschoor      
D4 2e  Han Bulten Marcel vd Berg 3 Klik hier
    Frank Rietberg Rob Staring 1x kracht  
    Hidde Bulten      
D5 4e Carel Baks Gerard Oesterholt 1 à 2 Klik hier
      Edwin Maalderink    
Coördinator Marcel van den Berg
           
MA 1e  Ron Koenders Hylke ter Beest 2 Klik hier
    Marian Hagen      
           
MB 2e Laurens Sonderen Saskia Reinerink 2 Klik hier
Coördinator Saskia Reinerink
           
MC1  Topklasse Bart Manschot Bart Manschot 3 Klik hier
    Luuk Huinink      
MC2 1e Demi Westerlaan Erik Kl Goldewijk   Klik hier
    Luuk Huinink      
    Bart Manschot      
MC3 2e Gerben Geerdink Gerben Geerdink 2 Klik hier
    Udo Hanselman Udo Hanselman    
MC4 3e David Menting Ilja Knufing 2 Klik hier
    Ilona Mengers      
MC5 3e David Menting Ellen v Halteren 2 Klik hier
    Ilona Mengers Rob Pillen    
MC6 3e Simone Hesselink Majonne Wieggers 2 Klik hier
      Karijn vd Penne    
JC1 2e Roy Harbers Roy Harbers 2 Klik hier
    Simone Hesselink      
Coördinator Bart Manschot
           
Mini  Niveau 2 en 3 Ilona Mengers   1  
N2-1         Klik hier
N2-2         Klik hier
N2-3         Klik hier
N3-1         Klik hier
N3-2         Klik hier
N3-3         Klik hier
  Niveau 5 en 6 Tess Hemmink   1  
N5-1   Evy Heutink   1 Klik hier
N5-2    Loes Flipse   1 Klik hier
N5-3    Nova Berendsen   1 Klik hier
N5-4    Inge Steegers   1 Klik hier 
N5-5    Marit Heukshorst   1 Klik hier 
N5-6    John Ijzereef   1 Klik hier
N5-7    Rob Pillen    1 Klik hier
N6-1   Sean Tilley   1 Klik hier
N6-2          Klik hier 
Mini  Niveau 4 Laurens Sonderen   1  
N4-1   Marian Hagen   1 Klik hier
N4-2    Danique Staring   1 Klik hier
N4-3    Loïs Tenten   1 Klik hier 
N4-4    Lynn Molendijk   1 Klik hier
N4-5    Ilona Mengers   1 Klik hier 
Vanuit bestuur coördinator Claudia Klein Holkenborg
Vanuit bestuur hoofd tc Marloes Harbers
Recreanten
Team Trainers Wedstrijden    
Mix dinsdag René Nijland Competitie 1 Klik hier
Mix woensdag Marcel Holweg Competitie  1 Klik hier
Mix donderdag Gerrit te Kronnie Competitie  1 Klik hier
Tangateam Ludo Harbers   1  
Coördinator Anne-Bell van Lochem 
Vanuit bestuur Jan Hillen

Sponsors

Tweets